Ceny

Každá skladba si žádá individuální přístup. Proto jen orientační sazby, vše je možné domlouvat individuálně.
  • V drtivém množství případů střihnu kompletní muziku i s úpravou tempa a podbeatováním za 1 000 Kč.
  • Pokud potřebujete jen úpravu stávající muziky, vyčištění střihů, srovnání hlasitostí jednotlivých skladeb a závěrečný mastering, bude to za 500 Kč
  • Je možné také podbeatovat i již hotovou hudbu, srovnat ji do požadovaného tempa atd. Pak je sazba 1000 Kč. Z cenového srovnání vidíte, že je výhodnější poslat vybrané časové úseky a zbytek nechat na mně, pro mne je to téměř stějně pracné, ale mám celý proces pod kontrolou, nanačítají se už hotové tracky a nedochází tím ke ztrátě kvality a výsledek tedy bude ve výsledku lepší.
  • V případech, kdy nevíte, co chcete a v průběhu práce přicházíte s dalšími a dalšími změnami a počet nových verzí se neúnosně zvětšuje, budeme řešit cenu individuálně. Proto, než začnete, přečtěte si sekci Jak na to. Tím se vyhnete komplikacím a prodlužováním celého procesu.
  • Při zpracování atypických projektů, jako jsou například dlouhé souviské bloky pro cvičení, bude třeba cenu stanovit individuálně podle časové náročnosti projektu, počítejte se sazbou 500 Kč/hod.
  • Na tracky jednou již mnou vytvořené máte samozřejmě záruku, kdyby bylo třeba v budoucnosti cokoliv změnit - délku, rychlost atd., máte to v ceně a jsem kdykoliv k dispozici.

 


Kontakt

Marek Burza

K Prádelně 2/2a
Praha 10
106 00
čú. 1322002011/3030


tel.: 603 149 728


4. 7. Přidána sekce warm-up

15. 4. Oprava drobných chyb

28. 1. Přidáno několik ukázek stříhání z poslední doby

27. 1. Zprovoznění nového webu